, 2 Жовтня
booked.net
28 Вересня, 2020, 15:53

“Українська Стратегія Гройсмана” висунула кандидатом на посаду Теплицького селищного голови Світлану Кравченко

В команді кандидатів «Української Стратегії Гройсмана» на посади міських та селищних голів майже третина – жінки. Одна з них – Світлана Кравченко, яка балотуватиметься на посаду Теплицького селищного голови.

Світлану Миколаївну земляки знають як досвідченого й відповідального управлінця. Центр надання адміністративних послуг, яким керує пані Світлана, працює за європейськими стандартами якості, на благо громади. Такі фахівці можуть взяти на себе відповідальність більшого обсягу – вирішила команда «Української Стратегії Гройсмана».

– Маю такі риси характеру – відповідальність, вимогливість, тримаю слово, не люблю лицемірства. Команда Володимира Гройсмана  об`єднує саме таких людей. Мені близькі їхні цілі, я поділяю їхні погляди, я бачу результати їхньої роботи, тому я – з «Українською Стратегією Гройсмана», – пояснює свій політичний вибір Світлана Кравченко.

Першим кроком на посаді селищного голови вона планує навести лад у структурі управління громадою. Затвердження плану розвитку – «Стратегії- 2030» має стати наступним завданням. Особливу увагу в роботі пані Світлана планує приділяти забезпеченню доступності та якості медичних  послуг та освіти.

– В майбутньому бачу нашу громаду комфортною для всіх її жителів: щоб молодь, яка виїхала, повернулася; щоб зрілі люди жили в достатку, – ділиться планами Світлана Кравченко. – Моя мрія – стерти грані між селом і містом, щоб у кожному куточку нашої громади були  дитячі та спортивні майданчики, щоб школи та дитячі садочки не мали сумного вигляду. А для цього потрібно, щоб кожна справа робилася з любов`ю.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня