, 27 Січня
booked.net

“Українська Стратегія Гройсмана” висунула кандидатуру Валерія Коровія в депутати обласної ради

Ексголова Вінницької ОДА Валерій Коровій балотується в депутати Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана».

Валерій Коровій – досвідчений економіст, кандидат економічних наук, очолював обласну державну адміністрацію у 2015—2019 роках. Його тричі обирали депутатом Вінницької обласної ради.

««Українська Стратегія Гройсмана» – мій свідомий вибір, бо це та сила, яка реально показала, що вона спроможна вирішувати проблеми, ставити перед собою чіткі завдання і рухатися вперед», – аргументував свій вибір Валерій Коровій.

Як повідомив Валерій Вікторович, після виборів обласна рада стане зовсім іншою.

«Вона матиме набагато ширші повноваження, буде спроможна формувати обласний виконавчий комітет. У найкоротший термін треба буде ухвалити обласний бюджет, структуру обласного виконавчого комітету, програму його діяльності. Саме тому ми в «Українській Стратегії Гройсмана» прискіпливо формували місцеві команди, команду до обласної ради і створювали «Стратегію 2030», адже все це визначає майбутнє нашої області», – наголосив Валерій Коровій.

Валерію Коровію довелося керувати обласною адміністрацією в критичний час.

«Було дуже важко. Неоголошена війна з Росією, майже самий її початок. Мобілізація, вибухи під Калинівкою. Розв’язувати проблеми було дуже непросто, але вдалося стабілізувати ситуацію і створити передумови для того, щоб область рухалася вперед. Вінницька область за всіма параметрами вважалася лідером в Україні. Але я завжди наголошую: це не тільки моє досягнення, бо це робота великої команди. Саме тому я йду на вибори з командою, яка має чіткий план дій і успішний досвід роботи», – додає ексголова ОДА.

Якою Валерій Коровій бачить Вінниччину через десять років?

«Це має бути регіон, яким ми пишатимемося. Зі світлими демократичними поглядами в майбутнє. З цінностями, в яких  чільне місце посідає людська гідність, без політиканства в державних інституціях. Я в це вірю!» – запевнив Валерій Коровій.

Фото: “Вежа”ю

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня