, 26 Листопада
booked.net
2 Липня, 2021, 14:50

“Українська Стратегія Гройсмана” – єдина партія, яка відкрила молоді шлях у владу”, – депутат Вінницької міськради Олександр Мельник

Про те, яким чином вибудовує молодіжну політику “Українська Стратегія Гройсмана”, розповів в етері програми “Політична думка” ТРК “Вінниччина” заступник голови Вінницької обласної парторганізації по роботі з молоддю, наймолодший депутат Вінницької міської ради Олександр Мельник.

  • Молодь стомилася від порожніх обіцянок старих політичних сил створити для молоді “соціальні ліфти”, – каже молодий політик. – На відміну від них, “Українська Стратегія Гройсмана” від початку оголосила про намір включити представників молоді до своїх виборчих списків. З метою якісного добору кандидатів Володимир Гройсман ініціював проєкт “Молодіжний Резерв”, який довів свою ефективність.

“Українська Стратегія Гройсмана” формувала молодіжну команду кандидатів не просто за віковим принципом, а за результатами конкурсного відбору. Понад 200 молодих людей з усіх куточків Вінниччини склали проєкти поліпшення життя в своїх громадах. Автори 30 проєктів-переможців стали кандидатами від партії на місцевих виборах. Практика показала правильність такого підходу: представники “Молодіжного Резерву” здобули депутатські мандати у Вінницькій обласній, районній та міських радах, Гайсинській районній раді, а один з вихованців “молодіжки” став заступником Бершадського міського голови. Принципового значення Олександр Мельник надає тому, що “Молодіжний Резерв” є повноцінною частиною монолітної команди “Української Стратегії Гройсмана”, а не молодіжною позапартійною громадською організацією, як це прийнято в інших політичних силах.

Розповів пан Олександр і про поточну роботу.

  • Зараз ми працюємо по багатьох напрямках. Якщо це стосується поліпшення умов життя в громадах, ми активно застосовуємо такий ефективний інструмент, як “Бюджет громадських ініціатив”: люди самі визначають, що для них є важливим, самі складають і захищають проєкти, а в результаті отримують бюджетне фінансування. Саме таким чином недавно було облаштовано, наприклад, спортивне ядро в мікрорайоні “Пирогово”, – ділиться депутат. – Що ж стосується молодіжної проблематики, то ми працюємо над питанням поліпшення умов проживання студентів у гуртожитках. Багато чого в контексті організації здорового дозвілля молоді, паралельної освіти та пошуку першого робочого місця ми реалізуємо за допомогою Молодіжного центру “Квадрат”. В нас є багато цікавих і корисних задумів, і ми знаємо, як втілити їх в життя.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада