, 26 Травня
booked.net
23 Лютого, 2022, 14:14

На Вінниччині “Українська Стратегія – Жіноче лідерство” стала генеральним спонсором благодійного проєкту “НЕСКОРЕНІ”

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана», усвідомлюючи факт недооціненості ролі жінок в українській політиці
та інших сферах життя країни, прагне підвищити рівень представництва жінок у владі всіх рівнів, активно залучати жінок до партійної роботи, у тому числі до ухвалення рішень та формування політики. Велика увага  в партії приділяється й соціальним проєктам для жінок.
"Українська Стратегія - Жіноче лідерство" стала генеральним спонсором благодійного проєкту "НЕСКОРЕНІ"
Керівник програми “Жіноче лідерство” на Вінниччині – депутат Вінницької міської ради Юлія Приймак
Саме тому партія «Українська Стратегія» започаткувала партійну програму Жіночого лідерства (на Вінниччині її керівником є депутат Вінницької міської ради Юлія Приймак), яка в якості генерального спонсора з радістю підтримала благодійний проект “НЕСКОРЕНІ” – соціальний проект про надважливе, про силу української жінки, яка не зламалась попри всі важкі та болючі історії, які вона пережила : знущання, цькування, залякування та приниження, зради, втрати, сексуальне та фізичне насилля.
"Українська Стратегія - Жіноче лідерство" стала генеральним спонсором благодійного проєкту "НЕСКОРЕНІ"
“Героїні проекту – це сміливі та відкриті жінки, які відкрито поділяться своїми історіями, щоб надихнути саме тебе, адже кожній з нас є чому повчитись у цих неймовірних жінок! А потім повне перевтілення героїнь проекту покаже, як за короткий час можна змінитись і стати кращою версією себе! Дякую від усієї душі за вашу підтримку жіноцтва не лише в політиці, але й в соціальному напрямку!” – записала у своєму Фейсбук організатор проєкту Діана Мороз.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня