, 28 Вересня
booked.net
2 Вересня, 2020, 15:09

“Українську Стратегію Гройсмана” у Турбові очолив Ігор Соць

Кожного дня до команди «Української Стратегії Гройсмана» долучаються  лідери місцевого самоврядування – авторитетні, ефективні й відповідальні. У Турбові місцеву партійну організацію очолив Ігор Соць – сільський голова Лісової Лисіївки.

Ігора Соця можна віднести до нової генерації управлінців місцевого самоврядування – молодих й амбітних, перспективних і відповідальних. Сільським головою Лісової Лисіївки він – педагог за освітою – був обраний у  2015 р. (тоді за нього проголосували 64% земляків), а тепер, в під час утворення нової Турбівської ОТГ, готовий взяти на себе відповідальність за нову велику громаду – наразі у форматі голови місцевого партійного осередку «Української Стратегії Гройсмана».

Коли навесні цього року Україну накрила хвиля пандемії коронавірусу, Ігор Соць долучився до роботи спецфонду Володимира Гройсмана «СтопВірус». В якості координатора спецфонду він забезпечив передачу до медичних закладів Турбова і навколишніх сіл засобів індивідуального захисту та дезінфекційної рідини, а також надавав допомогу незахищеним верствам населення – це був ще один напрям роботи «СтопВірусу».

Наразі Ігор Соць з однодумцями активно працює над створенням «Стратегії-2030», також ініційованої Володимиром Гройсманом. Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє «Українська Стратегія Гройсмана», Ігор Валерійович прийняв рішення приєднатися до цієї команди професіоналів.

  • Всі бачать ефект від реалізації грамотно прописаної «Стратегії-2020» у Вінниці – місто шість років поспіль визнається найкомфортнішим для життя – в масштабах всієї України, – пояснює свій вибір Ігор Соць. – Тепер ми маємо нагоду скористатися позитивним досвідом команди Володимира Гройсмана у кожній з громад нашої області. Я чудово розумію, що це робити краще разом, спільними зусиллями. Тому й прийняв рішення долучитися до «Української Стратегії Гройсмана». Гадаю, від цього у виграші будуть всі земляки. Будувати успішну країну починаємо з Вінниччини!

Співзасновником партійного осередку «Української Стратегії Гройсмана»  у Турбівській громаді став голова фермерського господарства «Україна ЮЛ» Юрій Повх, який свого часу також долучився до роботи спецфонду Володимира Гройсмана «СтопВірус» в якості координатора.

 

Нагадаємо, останнім часом авторитетні лідери місцевого самоврядування та ефективні господарники долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній принципово нову політичну платформу для сприяння сталому розвитку територіальних громад.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня