, 26 Травня
booked.net

Українським політикам треба прокинутися: визнання так званих ЛДНР – це все одно, що оголошення війни, – Володимир Гройсман

Рішення президента РФ Путіна щодо визнання незалежності окупованих районів Луганської і Донецької областей дорівнює оголошенню війни всьому демократичному світу і порушенню фундаментальних правових основ сучасного світосприйняття. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

На його переконання, українським політикам час прокинутися і зрозуміти всю серйозність ситуації, яка вимагає згуртованості, а не війни один з одним.

«Ліга демократичних націй повинна об’єднатися і покінчити з цією раковою пухлиною, перш ніж вона поглине світ, – впевнений лідер «УСГ». – Політики в Україні не повинні продовжувати сварки, сподіваючись, що Захід переможе Путіна. Часу на політичні сутички більше немає! Усі політики в Україні мають прокинутися! Ми не можемо дозволити собі і надалі демонструвати егоїзм, коли Верховна Рада не може проголосувати за потрібний для армії бюджет! Україні потрібен Уряд Національної Згуртованості. Ніхто не зможе перемогти Україну, якщо ми будемо згуртованими!»

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня