Урок безпеки провели рятувальники ДСНС для учнів ліцею у Гайсинській громаді

Рятувальники Вінниччини систематично навчають підростаюче покоління правил безпеки життєдіяльності, проводячи з дітьми уроки безпеки, виховні години та цікаві зустрічі.
Зокрема, 28 березня фахівці Служби порятунку «101» завітали до учнів 7-х та 8-х класів Грижинецької філії Ліцею №1 імені А.С. Макаренка Гніванської міської ради. Під час бесіди з дітьми, фахівці ДСНС нагадали актуальні правила безпеки та навчили учнів, що потрібно робити, аби не сталося пожежі та як діяти у разі її виникнення.
Дітлахам розповіли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами. Невід’ємною частиною уроку стало вивчення правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Дітям пояснили, як діяти, якщо натрапили на небезпечну знахідку. На завершення заходу хлопчикам та дівчаткам вручили поліграфічну продукцію від Unicef, за допомогою якої вони зможуть в деталях ознайомитись з правилами безпеки життєдіяльності.