, 1 Жовтня
booked.net

В бою з російськими окупантами загинув 27-річний жмеринчанин Дмитро Пилипчук

Страшна скорбота огорнула Жмеринську громаду: на війні загинув жмеринчанин Дмитро Пилипчук. Втратили ще одного славного сина, ще одного Героя, що відважно боронив неньку Україну.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на українську землю залізничник Дмитро Пилипчук взяв до рук зброю, щоб вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі.

Наш земляк любив Україну та самовіддано захищав незалежність та територіальну цілісність держави. Він мріяв про чисте мирне небо над кожним населеним пунктом рідної країни та будував плани на майбутнє, адже попереду у нього було ціле життя. Не дожив, не доміряв, але він свято вірив в Україну та віддав за рідну країну найдорожче – життя. Дмитру було на назавжди залишиться 27-річним, – йдеться у повідомленні Жмеринської міської ради.

Коли зустрічатимуть тіло Героя

Підступний та підлий ворог обірвав життя мужнього воїна 12 вересня.. Доброзичливий, життєрадісний, відповідальний та працьовитий – таким знали Дмитра та пам’ятатимуть вічно.

Героя, що повернеться з війни до рідної домівки на щиті, Жмеринська міська територіальна громада зустрічатиме 16 вересня.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня