, 19 Травня
booked.net
27 Січня, 2022, 13:23

В громаді на Вінниччині відкрили сучасний кабінет УЗД

В Уланівській  громаді Хмільницького району на базі місцевої амбулаторії відкрили новий кабінет ультразвукової діагностики. В приміщенні зробили якісний ремонт та оснастили  усім необхідним обладнанням.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Уланівський селищний голова Олександр Гоцуляк.

На облаштування УЗД-кабінету витратили 640 тис. грн. з місцевого бюджету.

В Уланівській громаді запрацював новий  УЗД-кабінет

Втілення цього проєкту в життя стало можливим завдяки наполегливості голови селищної ради від «Української Стратегії Гройсмана» Олександра Гоцуляка, який розуміє наскільки важливим для  розвитку громади є здоров‘я її жителів.

«Сьогодні потрібно акцентувати увагу не лише на боротьбі з коронавірусом, адже інші захворювання не чекають. Я хочу, аби медицина в громаді рухалася вперед. Без якісного обладнання неможливо встановити точний діагноз, тому відкриття УЗД-кабінету було на часі,» – наголосив Олександр Гоцуляк.

Прийом пацієнтів буде здійснювати лікар Леонід Любасюк.

В Уланівській громаді запрацював новий  УЗД-кабінет

Для учасників війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю 1, 2 груп, дітей з обмеженими фізичними можливостями,  членів сімей загиблого (померлого) ветерана війни, членів сім’ї загиблого ( померлого) ветерана війни з числа учасників антитерористичної операції, осіб постраждалим  від аварії на ЧАЕС 1-3 категорії послуга ультразвукової діагностики буде надаватися безкоштовно.

Для багатодітних сімей встановили знижку в розмірі 50% вартості дослідження.

 

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня