, 7 Лютого
booked.net

В обласній раді провели робочу зустріч з керівництвом Харківського університету внутрішніх справ

11 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч із керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ.

Участь у зустрічі взяли заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк і Дмитро Чаленко та голова секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Від ХНУВС були присутні проректор, доктор юридичних наук, професор Анатолій Клочко та помічник ректора Віктор Слиш.

У ході зустрічі обговорили можливість співпраці педагогічного колективу університету з обласною асоціацією органів місцевого самоврядування через призму проведення спільних онлайн та офлайн навчань, семінарів і зустрічей для представників територіальних громад.

Проректор вишу Анатолій Клочко розповів про основні напрями діяльності університету та підготовку до вступної кампанії 2023 року. Основну увагу зосередив на інформуванні про вступну кампанії громад Вінниччини. Зокрема, йшлося про підтримку проєкту навчання кадетів-поліцейських.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що Вінниччина тепер стала домом і для харківського вишу.

– Ми готові до співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Вінницька обласна асоціації органів місцевого самоврядування залучатиме ваш педагогічний колектив до проведення спільних семінарів та навчань, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Ми розуміємо, що важливо підтримувати заклади вищої освіти, адже саме вони будують майбутнє країни вже зараз.

Довідково.

2022 року у Вінниці відкрили філіал Харківського національного університету внутрішніх справ. Виш змінив своє місце розташування у зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України. Тому факультети закладу розташовані у Вінниці, Кам’янці-Подільському та Кременчуці. Майбутні офіцери здобувають вищу освіту за спеціальностями: «Право», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Кібербезпека» та «Превентивна діяльність».

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого