, 1 Жовтня
booked.net
10 Вересня, 2021, 14:02

В обласній раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниччини

Напередодні професійного свята – Дня фізичної культури й спорту – 9 вересня в приміщенні обласної Ради відбулися урочистості. Участь у святковому дійстві взяли провідні спортсмени, тренери, працівники галузі фізичної культури й спорту, меценати.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав представників спортивної галузі області.

– Дорогі спортсмени, тренери, працівники сфери  фізичної культури та спорту і всі ті, хто шанує спорт і вболіває за наших спортсменів! Вітаю вас із прекрасним святом цілеспрямованих, наполегливих та мужніх людей – з Днем фізичної культури й спорту! Особливо приємно відзначати це свято в олімпійський рік. Радію успіхам переможців та учасників Паралімпійських та Олімпійських ігор. Вінниччина завжди славилась своїми спортивними талантами, і ви яскраво продовжуєте цю славну традицію. Щиро дякую спортсменам і тренерам за те, що зміцнюють авторитет нашого краю на великих спортивних аренах, – сказав голова обласної Ради.

Вячеслав Соколовий вручив спортсменам та їхнім тренерам грошові сертифікати та Почесні Грамоти обласної Ради й облдержадміністрації.

Нагороджені:

– Шевчук Мар’яна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка Паралімпійських ігор 2020 року

– Пакула Олег – заслужений тренер України з пауерліфтингу, тренер Мар’яни Шевчук

– Денисюк Олексій – заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової, бронзовий призер Паралімпійських ігор 2020 року

– Мустафаєв Денис – заслуженому тренеру України зі стрільби кульової, тренер Олексія Денисюка

– Швець Антон – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо, учасник Паралімпійських ігор 2020 року

– Брушніцький Сергій – заслужений тренер України з тхеквондо, тренер Антона Швеця

– Царьков Олег – заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової, учасник Олімпійських ігор 2020 року

– Щерба Віктор – заслужений тренер України зі стрільби кульової, тренер Олега Царькова.

Під час урочистостей також вручили кубки переможцям ХХ спартакіади державних службовців. Змагання проходили серед команд облдержадміністрації та структурних підрозділів та територіальних органів виконавчої влади. Перше  місце посіла команда працівників апарату облдержадміністрації, друге – департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, третє вибороло управління дорожнього господарства.

На Вінниччині успіхи демонструють спортсмени спортивних шкіл зі стрільби, веслування, боксу – чемпіон Європи Олександр Яровий, легкої атлетики, велосипедного спорту, волейболу, художньої гімнастики, тхеквондо. З’явилися нові олімпійські види спорту – фехтування, фігурне катання, черлідінг.

Значні досягнення демонструють неолімпійські види – це спортивна акробатика,   змішані єдиноборства ММА, представники якого від Вінниччини нещодавно блискавично виступили на чемпіонаті світу.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня