, 11 Серпня
booked.net
29 Вересня, 2021, 15:11

В обласній раді зробили прогноз бюджету Вінницької області

28 вересня під головуванням Галини Якубович із застосуванням платформи ZOOM відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, начальниця управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату Людмила Грабович, директори департаментів облдержадміністрації, директори обласних комунальних підприємств.

Члени комісії розглянули 9 питань порядку денного. Вони погодили внесення змін до фінансових планів на 2021 рік обласних комунальних підприємств:

  • Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру;
  • Вінницького обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру;
  • Клінічного Центру інфекційних хвороб.

Депутати підтримали Прогноз обласного бюджету Вінницької області на 2022-2024 роки.

У Вінниці зробили прогноз щодо обласного бюджету

Депутати заслухали звіти про виконання обласної Програми підтримки утримання об’єктів спільної власності територіальних громад області, які орендуються/експлуатуються окремими органами виконавчої влади на 2018-2021 роки, а також про діяльність комунальних підприємств та виконання показників фінансових планів за I півріччя 2021 року:

  • ДП “Альтернативна Теплова Енергія” КП “Вінницяоблтеплоенерго”;
  • КП “Обласна спеціалізована аптека №1”.

Члени комісії розглянули питання щодо вишукання 438 тис. грн в обласному бюджеті для фінансової підтримки Печерської обласної лікарні відновного лікування. Вирішили запросити на наступне засідання постійної комісії директора підприємства та заслухати його пропозиції щодо врегулювання ситуації з фінансовим забезпеченням медичного закладу.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня