, 5 Червня
booked.net
8 Листопада, 2021, 12:52

В одній зі шкіл Вінниці з допомогою “Бюджету шкільних проєктів” створили власну медіа-студію

Медіа-студія «ІДЕЙМАСА» з елементами соціального підприємництва з’явилася у вінницькій школі №18. Проєкт передбачав облаштування медіа-центру у закладі, де учні зможуть ознайомитися з основами журналістики та блогінгу. Така ідея учнів перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів – 2021».

В рамках проєкту в закладі створили шкільну медіа-студію з усім необхідним обладнанням. Вже в цьому місяці фахівці навчать учнів правильно працювати з відеоматеріалами, знімати репортажі, писати матеріали, блоги та створювати інформаційні сторінки в соціальних мережах.

Медіа-студія 18 (1).jpgГоловна мета проєкту – організувати освітньо-інформаційний простір для роботи шкільного прес-центру та залучити учнів до створення аудіо – та медіа – контенту. Новостворена студія матиме елементи соціального підприємства. Тут  учні зможуть спробувати себе в ролях журналіста, блогера, режисера, оператора, керівника підприємства, менеджера, монтажера, редактора. Автори проєкту переконані, що це допоможе школярам визначитись зі своєю майбутньою професією.

Медіа-студія функціонуватиме як тренувальна база, яка дасть можливість учням оволодіти журналістськими навиками.

Медіа-студія 18 (3).jpg«Завдяки сучасній студії учні нашої школи зможуть знімати відео, складати сценарії для сюжетів, монтувати їх за допомогою спеціальних програм. А також навчатимуться правильно висловлювати свої думки, розвиватимуть ораторські навички та лідерські якості», – зазначила директорка школи №18 Катерина Поджаренко.

Наразі усі роботи з  реалізації проєкту завершили. На нього з бюджету громади спрямували майже 300 тис. грн.

Довідка:

Конкурс «Бюджет шкільних проєктів» проводиться у Вінниці ще з 2019 року. Це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Гроші на реалізацію проєктів-переможців виділяють з бюджету громади. Загалом у 2021 році переможцями конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» стали 9 закладів, а загальний фонд конкурсу склав 2,5 млн гривень.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня