, 4 Лютого
booked.net
31 Серпня, 2021, 9:54

В Оратівській селищній громаді ухвалили Стратегію-2030

На черговій сесії Оратівської селищної ради депутати одноголосно ухвалили Стратегію розвитку територіальної громади на 2021-2030 роки. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, депутат обласної Ради Олександр Шевчук.

–  Вашою громадою ухвалено чимало важливих галузевих програм та рішень, які забезпечують належний рівень та розвиток територіальної громади в цілому та кожного населеного пункту зокрема. Позитивним є те, що в Стратегії враховано технічні завдання та сформовано орієнтовний фінансовий план  реалізації проєктів розвитку.  Ваша активна позиція щодо участі у конкурсах та програмах вже має позитивний ефект. Зокрема, це залучення коштів на придбання устаткування в ЦНАП за програмою «U-LEAD з Європою». Сподіваємося, що напрями співпраці та величина залучених ресурсів будуть примножуватися кожного року. Ваша громада має позитивну тенденцію в багатьох сферах, вона цікава як інвестору, так і для реалізації інфраструктурних проєктів. Головним має бути правильний підхід та чіткі управлінські рішення. Наполегливість допоможе реалізувати Cтратегію та досягти запланованих результатів, – виступив перед депутатами Дмитро Чаленко.

6 серпня виконавчий комітет Оратівської селищної ради прийняв рішення про винесення на розгляд депутатів Стратегії розвитку територіальної громади на 2021-2030 роки.

На основі детального соціально-економічного аналізу стану громади за попередні роки, опитування представників бізнесу та жителів громади були визначені 3 стратегічні цілі:

– підвищення економічної спроможності громади;

– покращення якості надання комунальних, адміністративних, освітніх, медичних, соціальних та інших послуг;

– покращення комунальної інфраструктури в населених пунктах громади.

Крім цього, у Стратегії прописані: 16 операційних цілей, 68 технічних завдань, 95 проєктів.

Оратівська селищна територіальна громада об’єднує 27 територіальних громад, 52 населених пункти колишнього Оратівського району. Тут утворено 26 старостинських округів.

Оратів – багатий на родючі землі, з перспективами розвитку агропромислової галузі і туризму. Земля, пов’язана з життям видатних політичних та культурних діячів – Леві Ешкола, Джозефа Конрада, Аполло Коженьовського. Громада – з понад 570-річними традиціями.

Тут створюються прозорі правила для зовнішніх та внутрішніх інвесторів, мікро- та малого бізнесу, виробників сільськогосподарської продукції. Територія, з розвиненою соціальною інфраструктурою, де кожен житель отримує широкий спектр адміністративних та соціальних послуг.

Стратегічне планування в Оратівській селищній територіальній громаді впроваджувалось двічі: у 2012 році воно охоплювало період до 2020 року, в 2018 році – до 2025 року. Останнє стратегічне планування було пов’язане із добровільним об’єднанням 7 територіальних громад.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого