, 1 Жовтня
booked.net
7 Червня, 2021, 14:57

В Ямполі пройшли збори партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”

4 червня в Ямполі відбулися збори міської організації політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана”. В роботі форуму взяли участь голова обласної парторганізації, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон, Ямпільський міський голова Сергій Гаджук, заступник голови Вінницької обласної парторганізації з молодіжних питань, депутат Вінницької міської ради Олександр Мельник.

  • “Українська Стратегія Гройсмана” ставить за мету розвиток громад шляхом завершення децентралізації, ініційованої і розпочатої ще Урядом під керівництвом Володимира Гройсмана, – сказав Сергій Моргунов, відкриваючи зібрання. – Наразі, на жаль, відбувається сповільнення децентралізаційних процесів, намагання повернути центральній владі зайві повноваження. В таких умовах місцеве самоврядування має стати потужною силою, з котрою неможливо не рахуватися. І тому наша партія має об`єднати всі конструктивні сили, спрямовані на розвиток громад.

Перший заступник голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон у своєму виступі зосередив увагу на специфіці Ямпільської громади.

  • Ямпільщина історично була активною у політичному плані, тут жили і живуть люди, які мали власну думку і могли її відстояти, – наголосив Володимир Кістіон. – Не дивно, що саме в Ямполі проходять перші збори місцевої парторганізації “Української Стратегії Гройсмана”. Я сподіваюся, що Ямпільська партійна організація буде активно працювати на благо громади.

Очільник Ямпільської громади Сергій Гаджук звернув увагу на те, що “Українська Стратегія Гройсмана” є особливою партією – командою молодих й ініціативних людей, висококваліфікованих і відповідальних фахівців.

  • Саме через те, що команда Володимира Гройсмана складається з порядних людей, вона користується довірою і підтримкою наших земляків – це показали останні місцеві вибори, – сказав Сергій Гаджук. – Тепер нашим завданням є виправдати сподівання ямпільчан, і над цим буде працювати наша міська партійна організація.

Особливістю “Української Стратегії Гройсмана” є високий рівень довіри до молоді – про це говорив Олександр Мельник.

  • В команді Володимира Гройсмана чудово розуміють, що молодь – це не завтрашній день, а сьогодення, тому чимало молоді з “Української Стратегії Гройсмана” стали депутатами місцевих рад, – нагадав заступник голови обласної парторганізації з молодіжних питань. – Ми, молодь високо цінуємо таку довіру, і орієнтуємося на те, що повинні ефективно працювати на благо громад.

Під час зібрання партійні квитки “Української Стратегії Гройсмана” було вручено 51 ямпільчанину – серед них були депутати міської ради, старости округів, фахівці органів місцевого самоврядування, аграрії, педагоги, медики, представники молоді.

В Ямполі пройшли збори партійної організації "Української Стратегії Гройсмана"

В Ямполі пройшли збори партійної організації "Української Стратегії Гройсмана"

В Ямполі пройшли збори партійної організації "Української Стратегії Гройсмана"

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня