, 2 Грудня
booked.net

“В єдності та згуртованості – сила нашої громади”. Сергій Моргунов привітав із професійним святом працівників соціальної сфери

3 листопада з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, відбулося урочисте нагородження працівників профільних установ та організацій Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував працівникам соціальної сфери за значний особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту мешканців територіальної громади та сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків.

“Краще за вас ніхто не знає, яке навантаження ви отримуєте: всі йдуть до вас зі своїми проблемами, проханнями про допомогу. Ваша професійна діяльність полягає в тому, щоб надавати допомогу всім, хто її потребує, не розділяючи, чи то вінничани, чи то ті, хто приїхав з тимчасово окупованих міст. До кого звертаються переселенці? До місцевих органів влади. І важливо, аби ми проявили максимальну толерантність до людей, які вимушено покинули свій рідний дім. Разом із тим, ми не забуваємо вінничан, які теж потребують допомоги: це наші пенсіонери, багатодітні родини, це ті люди, які через широкомасштабну війну залишилися без роботи і не мають засобів для існування. Саме тому ми відродили ініціативу “Вінничани важливі” і поступово нарощуємо цю допомогу. Наше основне завдання – приділити увагу всім. І в першу чергу – це ваше завдання. Настане день нашої перемоги, коли з фронту повернуться дівчата та хлопці, яким також буде потрібно надавати підтримку та допомогу різного характеру. Але саме в єдності та згуртованості – сила нашої територіальної громади”, – зауважив Сергій Моргунов.

Всього 75 працівників соціальної сфери вінницької громади отримали подяки та премії. Серед них психологиня мобільної бригади з протидії домашньому насильству Вінницького міського центру соціальних служб Олена Гудімова. Вона разом із колегами реагує на всі звернення вінничан та поліції у випадках домашнього насильства у громаді.

“Тема домашнього насильства дуже важлива, особливо зараз. Тому що ті вкрай негативні випадки, які трапляються в родинах – в підсумку впливають на все суспільство. Ми надаємо екстрені консультації вінничанам, які цього потребують. Наше завдання – вирівняти їхній емоційний стан і, за необхідності, перенаправити до інших спеціалістів. Вважаю чудовим, що у вінничан є така можливість, аби звернутися по допомогу. А ми з радістю їм допомагаємо”, – розповідає Олена Гудімова.

Впродовж 9 місяців 2022 року до департаменту соціальної політики міської ради надійшло 112 777 усних та письмових звернень. Це на 52 160 більше порівняно з відповідним періодом минулого року, розповідає перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

“Наші служби працюють на благо кожного вінничанина та осіб, для яких Вінниця стала новою домівкою. З початку року майже 119,3 млн. грн. Вінницька міська громада спрямувала на виплати соціального призначення. У цей нелегкий час вкотре переконалися, наскільки важливою є робота наших працівників. Ми й надалі робитимемо все від нас залежне, аби кожен мешканець нашої громади відчував себе соціально захищеним та потрібним”, – додає Наталія Паламарчук.

День працівника соціальної сфери відзначають щороку в першу неділю листопада. Указ про впровадження цього свята підписав Президент України ще в 1999 році. З того часу в країні офіційно вшановують тих, хто займається питаннями соціального захисту населення.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада