, 5 Грудня
booked.net
4 Жовтня, 2021, 16:59

“Вакциновані і відкриті”: одна зі шкіл Вінниччини перемогла на конкурсі Міносвіти

В Україні оголосили результати конкурсу “Вакциновані та відкриті”, який проводили серед працівників шкіл. В переліку переможців один заклад з Вінниччини. 

Про це повідомляють у Міністерстві освіти та науки України.

Завершився всеукраїнський конкурс «Вакциновані й відкриті» серед закладів освіти. Вони мали змогу виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% колективу повністю вакцинувалися від COVID-19. Розіграш подарунків проводило Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я, а також магазин гаджетів та аксесуарів «Цитрус»

На конкурс подалися 6134 школи. В п’ятнадцятку переможців потрапив один заклад з Вінницької області, а саме Тирлівська філія Шляхівсього опорного закладу Гайсинського району Вінницької області;

“Призи буде надіслано щойно департаменти освіти підтвердять рівні вакцинації у колективах шкіл-переможниць. Усім учасникам буде надіслано почесні відзнаки та гарантовані призи за публікації про конкурс у соціальних мережах під хештегом #ВакцинованіВідкриті. Вітаємо переможців! А всім щепленим педагогам дякуємо за те, що захищаєте своє життя та здоров’я в умовах пандемії заради себе та ваших учнів!”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня