, 27 Січня
booked.net

Валерій Коровій розповів про деякі передвиборчі тенденції на Вінниччині

В інтерв’ю виданню «На Парижі» ексголова Вінницької ОДА, а нині радник вінницького міського голови з питань промислової та інвестиційної політики Валерій Коровій розповів про деякі передвиборчі тенденції на Вінниччині.

Попередні опитування жителів області показують значний відсоток довіри як особисто до експрем’єра Володимира Гройсмана, так і до політичної сили, яку позиціонують з ним. Як повідомив Валерій Коровій, якщо порівнювати ситуацію з 2010 роком, то команді «Української Стратегії Гройсмана» не відчуває значного тиску з боку влади, але на окремих територіях з кандидатами, які мають намір балотуватися на посади міських голів від УСГ, проводяться «профілактичні розмови».

«Їх намагаються переконати не йти від «Української Стратегії Гройсмана». Але в цілому я би сказав про достатньо демократичні підходи, – наголошує Валерій Коровій. – Ми вже розпочали контакти з міжнародними спостерігачами, і я переконаний у тому, що вибори у Вінницькій області пройдуть у найкращих традиціях демократичного світу».

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня