, 30 Травня
booked.net

Валерій Залужний нагородив Золотим Хрестом першого заступника Калинівського міського голови Миколу Господарця

Першого заступника Калинівського міського голови Миколу Господарця наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Микола Господарець в перші дні повномасштабної війни в Україні добровольцем пішов захищати рідну землю й до цього часу гідно несе службу.

Калинівський міський голова Василь Поліщук від імені працівників міської ради та депутатського корпусу Калинівської міської ради привітав Миколу Господарця з нагородою та побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, Божої опіки і захисту та Перемоги.

Нагадаємо, що нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються особи, які раніше нагороджувалися нагрудним знаком «Сталевий хрест» або у разі здійснення особою визначного вчинку.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня