, 27 Січня
booked.net
17 Жовтня, 2020, 16:50

Василь Поліщук: Калинівська громада має великі перспективи для  розвитку

Калинівська міська територіальна громада була створена однією з перших на Вінниччині – в 2015 році. За цей час там вдалося  реалізувати чимало проєктів та планів – провести  асфальтування доріг, освітлення вулиць, будівництво водогонів, ремонти  садочків, шкіл, закладів культури тощо. Після місцевих виборів 25 жовтня, відповідно до розпорядження Кабміну, громада значно збільшиться – до її складу увійдуть 49 населених пунктів. І коло проблем, які  потрібно буде вирішувати, значно збільшиться.

Василь Поліщук, Калинівська громада

В ефірі телеканалу «ВІТА» в програмі «Час змін» голова Калинівської районної ради Василь Поліщук зазначив:

– Тепер основним завданням буде забезпечити всю громаду якісними дорогами, тротуарами, велодоріжками.  Непроста  ситуація  з  центральною дорогою через Калинівку, це  дорога обласного значення, і її потрібно робити з відводом води, з огородженням, а для цього потрібне відповідне фінансування.  Щоправда, в  нас уже є домовленості щодо її будівництва в наступному році. Створення комфортних умов – це пріоритет для діяльності будь-якої влади.  Не в кожному селі ми зможемо відкрити підприємство, але люди зможуть їздити на роботу в Калинівку.

Василь Кіндратович розповів, що має велике бажання відновити  діяльність Корделівського цукрового заводу, який свого часу був потужним підприємством.

–  Ми працюємо, щоб залучити інвестора і створити одну-дві тисячі робочих місць.  Там гарна територія, є газ, вода, залізнична дорога поблизу, тому має бути цікаво й інвестору.

Розповів очільник Калинівської райради і про відродження будинків культури в районі.

–  Маємо цікаву історію та прекрасні  культурні традиції. Приміром, відомий письменник  Степан Руданський народився на Калинівщині.  Однак наші будинки культури були в  дуже занедбаному стані, й ми почали їх відновлювати – силами людей, які мають відповідну кваліфікацію, за бюджетні кошти та завдяки допомозі благодійників.  До речі,  ніколи не перерізаємо червону стрічку при відкритті – це моя позиція, а збираємо людей і дякуємо їм. Завдання влади все це робити, а не хизуватися виконаною роботою.

А роботи на Калинівщині виконано вже чимало. Стосувалася вона створення дитячих навчально-виховних комплексів, ремонтів шкільних їдалень,будівництва  внутрішніх туалетів.

–  Проблема з садочком залишається в Павлівці, але вже є проєкт  і, думаю, за рік ми маємо добудувати дитячий садок,

– каже Василь Кіндратович. 

За його  словами, роботи ще вдосталь – ремонт і будівництво доріг, тротуарів, озеленення населених пунктів,   запровадження системи сортування та вивезення побутових відходів, створення потужного комунального господарства,  освітлення всіх вулиць у громаді, встановлення дитячих майданчиків, очищення водойм тощо.

–  На базі залізничної поліклініки, яку нам передали, потрібно побудувати сучасну амбулаторію,  адже для тої кількості населення, яка буде в об`єднаній  громаді,  нашої Калинівської лікарні буде недостатньо. Маємо відкрити при амбулаторії цілодобову аптеку. А ще потрібно паркові зони робити. Я кожне село об’їздив по декілька разів і розумію, що проблем  не бракує, 

– наголошує Василь Поліщук.

Каже, що, попри всі проблеми,  Калинівська громада має великі перспективи для  розвитку.  Добре також, що громада – недалеко від Вінниці, з якою є  транспортне сполучення, що є   потужні підприємства.

–   Приміром, Ірпінь чи Бровари  вже  розвиваються  краще за Київ, і в нас так буде! Головне – зробити комфортні умови для життя людей,

– переконаний Василь Поліщук.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня