, 7 Травня
booked.net
12 Квітня, 2021, 16:40

«Вчителі, як і лікарі, теж потребують першочергової вакцинації», – депутатка від «Української Стратегії Гройсмана» Наталія Замкова

Скільки область додатково виділила на боротьбу із коронавірусом, як пришвидшити кампанію щеплення і кого слід вакцинувати першочергово – про це в етері ТРК «Вінниччина» розповіла депутатка Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана» Наталія Замкова.

  • У боротьбі проти коронавірусу слід об`єднати зусилля, а не чекати, що проблема зникне сама собою, – каже пані Наталія. – Саме тому обласна рада внесла зміни до бюджету, передбачивши виділення додаткових коштів на зміцнення медичної інфраструктури – а це 4,5 млн грн.

З цієї суми 2,5 млн грн буде витрачено на створення 130 «ковідних» ліжок у Госпіталі інвалідів війни – кожне з них буде приєднане до системи централізованого постачання медичного кисню. На 550 тисяч гривень буде  придбано тест-системи, які дозволять оперативно визначити наявність у пацієнтів коронавірусу.

  • На жаль, на рівні держави не все вдається робити вчасно – саме цим було зумовлене звернення нашої фракції «Українська Стратегія Гройсмана» до Кабінету Міністрів України з вимогою забезпечити оперативну, прозору і доступну кампанію вакцинації, – додає Наталія Замкова. – Те, що це звернення підтримали вже 15 місцевих рад Вінниччини, свідчить про актуальність піднятого питання.

На думку Наталії Замкової, яка в обласній раді очолює комісію з питань освіти і релігії, сім`ї, молоді та спорту, педагоги, як і медики, мають також право на першочергове отримання вакцини – оскільки контактуватимуть з великою кількістю людей в ході вступної кампанії.

  • Ми лише на минулому тижні отримали лист з Міністерства освіти і науки з пропозицією визначити, хто з викладачів хоче пройти вакцинацію, – каже депутатка. – Але ж очевидно, що всі ці питання потрібно було ставити і вирішувати по суті раніше, а не напередодні вступної кампанії – тим більше, що досить гостро стоїть і питання постачання вакцини.

Останні новини

Новини

6 Травня
5 Травня