, 25 Вересня
booked.net
21 Липня, 2021, 12:11

Веломережа Вінниці цього року збільшиться на 11 км, – Сергій Моргунов

З початку року нові доріжки для користувачів двоколісних вже облаштували на Сабарівському шосе та вздовж вул. Гальчевського на Старому місті. Тривають роботи на Данила Нечая – у рамках комплексної реконструкції магістралі. Про це повідомив Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

«Розраховуємо, що на кінець року по місту вже буде до 90 км велошляхів. А все починалось 10 років тому з велосмуг на Космонавтів, – каже Сергій Моргунов. – Якісна велоінфраструктура не просто тренд. Це необхідність для сучасного міста, де дбають про мобільність та екологію. Мене радує, що на сітібайки пересідає все більше вінничан. І ми повинні далі працювати, щоб велосипедистам було комфортно пересуватись містом».

Загалом, на сьогодні на території міста налічується 83,6 км. велосипедної мережі. У місті діє 25 станцій велопрокату Nextbike на 180 велосипедів.

Для популяризації екологічного двоколісного транспорту у місті проводяться різні заходи. Серед них – Велодень, флешмоби, велоперегони, марафони тощо. З початку року клуб рандоннерів (з фр. тривала подорож) st. Matras RC провів повну серію заїздів Randonneurs Starter (заїзди на 50 км, 100 км та 150 км.).Також 2 бревети (велозаїзд на довгу дистанцію) на 200 км і 2 бревети 300 км  у залік AUDAX CLUB PARISIEN.

Останні новини

Новини

24 Вересня
23 Вересня
22 Вересня