, 27 Січня
booked.net

Ветерани АТО мітингують: “Воїн 4 дні помирав, чекаючи допомоги! Після такого усі керівники ЗСУ мали б піти у відставку!”(ВІДЕО)

Сьогодні, 22 липня, під стінами Вінницької ОДА відбувся емоційний мітинг, організований АТОвцем Андрієм Грачовим.  Мітингувальники висловили обурення  ситуацією із пораненим бійцем, який, за їх словами,  помер від спраги в сірій зоні на Сході України, так і не дочекавшись підмоги. Активісти кажуть, в іншій державі після такого ганебного випадку весь збройний керівний склад  країни мав би піти у відставку, мовляв, «а в нас вище керівництво просто продовжує готувати країну до здачі”. Причиною називають низку  недолугих призначень Президента на важливі посади в армії. Усе це мітингувальники просили голову ОДА Сергія Борзова передати Президенту та Верховному Головнокомандувачу Володимиру Зеленському.

Передусім мітингувальники вимагали оприлюднення імені померлого воїна. Їх обурює, що він  є досі неназваним, та впевнені, що цю справу хотять замовчати. Зокрема, протестувальники впевнені, що вчорашня ситуація з терористом та його заручниками в Луцьку – занадто постановочна, та схожа на таку, яка б мала  відволікти людей від кричущих військових провалів.

– Сценаристи стали якісь не дуже. Погані сценарії для Луцька написали, але ми все розуміємо, – кажуть активісти.

Андрій Грачов вимагав,  аби очільник області особисто звернувся до Президента Зеленського щодо нагородження загиблого бійця званням «Героя України» посмертно:

“Вілкула нагороджують, а хлопців які померли в бою – то вони або без імені, або пишуть, що померли “з необережності”.

Мітингарі обурені й наказами Гаранта “не стріляти”. На їхню думку,  «де-факто, це означає здачу території без бою, тому що сепаратисти не дотримуються жодних міжнародних домовленостей, і це виглядає як підготовка до капітуляції».

– Це не наш Президент! Це ваш Президент! – кричали мінингарі. – Наш   Гарант мав  би пам’ятати імена героїв.

Сергій Борзов вислухав АТОвців та обіцяв звернутися до Зеленського щодо нагородження загиблого хлопця,  але для цього необхідно хоча б знати його ім’я, яке досі невідоме

Р.S. Майже одразу після зустрічі Борзов в себе на сторінці Борзов написав:

Сержант ЯРОСЛАВ ЖУРАВЕЛЬ

– український боєцьякого кілька днів не змогли евакуювати після поранення… Його тіло забралиВін вдома – у Дніпропетровську

Український безпілотник зняв відео з пораненим морпіхом у білому шоломіБоєць був живийзупиняв собі кровотечу джгутом та шукав укриття

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня