, 19 Травня
booked.net

Від артилерійського обстрілу на Донеччині загинув солдат з Браїлівської громади

У жорстокій війні перестало битися серце нашого земляка, який захищав рідну державу і кожного з нас від російських окупантів. 9 травня від уламків вибухового снаряду загинув браїлівчанин Артем Полянський.

Артему було 24 роки, він мав непереборну жагу до життя та поспішав жити, він любив, захищав і підтримував… Він нікому нічого не сказав, залишив родину та пішов захищати рідну землю у війні.

«Я не хочу, щоб у Браїлові була нова Буча чи Ірпінь», – так говорив Герой своїй матері у телефонних дзвінках.

Артем Полянський воював у 80 окремій десантно-штрурмовій бригаді. Загинув від уламків вибухового снаряду у Донецькій області.

«Тебе запам’ятали як світлу та добру людину з великої літери. Ти поклав на мене подвійну місію – жити за нам двох. Обіцяю реалізувати всі твої мрії і плани, а ти мені, знаю, будеш завжди допомагати в цьому», – написав на своїй Facebook-сторінці Олександр Полянський, брат загиблого Героя.

Без люблячого сина залишилися батьки, без турботливого брата залишились брати, без коханого чоловіка залишилася дружина, без мудрого товариша залишилися близькі та друзі.

Жмеринська міська рада в особі міського голови Анатолія Кушніра висловлює щирі співчуття рідним та близьким Артема Полянського. Він віддав своє життя за Україну та назавжди залишиться в наших серцях!

Герої не вмирають!

Прощання з Героєм відбудеться в Браїлівській школі ім. Забаштанського. Час і дату повідомимо додатково.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня