, 26 Червня
booked.net
6 Грудня, 2021, 13:54

Від коронавірусу помер викладач Вінницького національного медичного університету

У Вінниці помер талановитий медик і педагог, колишній завкафедри Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова – Володимир Козлов.

Про це 5 грудня у Фейсбук поінформували рідні покійного.

Сьогодні перестало битися серце великого педагога, наукового діяча, батька, чоловіка, діда, розумної та талановитої людини Козлова Володимира Григоровича. Він любив життя, але підступний коронавірус увірвався і забрав його життя, – читаємо у дописі.

Відомо, що 85-річний Володимир Козлов був талановитим патологоанатомом, кандидатом медичних наук, доцентом. З 1987 до 1994 року керував кафедрою  патологічної анатомії.

Колеги відзначали його як прекрасного організатора, лектора, висококваліфікованого патолога. Він був деканом по роботі з іноземними студентами, завідував кафедрою в Замбійському університеті (1971-1976), був організатором Кабульського медінституту, а потім радником ректора цього інституту (1980-1984).

Нагороджений знаком “Відмінник охорони здоров’я” та медаллю Афганістану “Вірність”. Автор численних наукових праць, раціоналізаторських пропозицій.

У соціальних мережах вінничани висловлюють співчуття з приводу цієї втрати.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня