, 26 Червня
booked.net
17 Грудня, 2021, 12:45

Від початку року вінничани сплатили ₴627 мільйонів військового збору

Упродовж січня-листопада поточного року платники податків Вінниччини перерахували до держбюджету 626 млн 888,8 тис грн військового збору.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Вінницькій області.

Проти минулорічного сплачені на потреби української армії кошти, на 17,2% або на 91 млн 878,6 тис грн перевищують суму, перераховану на підтримку української армії впродовж січня-листопада 2020 року.

«Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти», – кажуть в ГУ ДПС.

Щодо об’єктів оподаткування військовим збором, то їхній перелік визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня