, 2 Квітня
booked.net

“Від серця пісня лине”: Туристичний хаб Вінниці запрошує на музичну подію

9 лютого в Туристичному хабі Visit Vinnytsia пройде музична подія “Від серця пісня лине”, зорганізована департаментом маркетингу міста та туризму спільно з ГО “Креативний простір”. На творчому вечорі лунатимуть відомі українські народні пісні та романси у виконанні народної артистки України Ірини Швець та лауреатки міжнародних пісенних конкурсів Анни Циганкової.

Концерт безкоштовний, однак кількість місць обмежена, тож на захід можна буде потрапити тільки за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPNYzdB_4CvNySEFfPNWJv6lf4Zhkr-v8DRn_N2zJYAPpjiw/viewform.

“В глобальному світі музика — це мистецтво ділитися і об’єднуватися. І вона є спільною мовою представників усіх національностей, які проживають на території України. А зараз, коли українці у війні із російськими окупантами захищають рідну землю і знову виборюють незалежність від імперських фантазій авторитарного режиму російської федерації, – українська культура та мова є одним з ключових факторів нашої ідентичності. Тому вкрай важливо популяризувати українську музику”, – кажуть організатори.

Захід такого формату у стінах Туристичного хабу Visit Vinnytsia пройде вперше. Відвідувачі почують романси “Як надійшла любов”, “Чотири воли пасу я”, “Сіла птаха”, “Де ти тепер”, “Лелеча доля” та інші. Лунатимуть у виконанні Ірини Швець та Анни Циганкової також і відомі народні пісні.

У відвідувачів під час концерту буде можливість за бажанням задонатити кошти на ЗСУ через Фонд громади “Подільська громада”.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня