, 2 Грудня
booked.net

Відбулася позачергова сесія Вінницької обласної ради

28 жовтня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів 31 позачергову сесію обласної Ради 8 скликання.

Депутати розглянули та погодили питання про внесення змін до рішення 30 сесії обласної Ради 8 скликання  «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану».

Рішення про передачу Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни з комунальної власності в державну – Міністерству оборони – обласна Рада ухвалила 30 вересня на позачерговій сесії. Внесені зміни дозволять пришвидшити процес передачі шпиталю.

Нагадаємо, 29 вересня на адресу обласної Ради надійшло подання від Міністерства оборони України – Командування Медичних сил Збройних Сил України щодо безоплатної  передачі комунального майна – рухомого та нерухомого майна, земельної ділянки Комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради для задоволення потреб держави в умовах війни правового режиму воєнного стану. Відповідне подання також надійшло від начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада