, 26 Вересня
booked.net

Відбуваються незрозумілі процеси: На конкурс проєктів облради поклали око спекулянти

Вчора, 23 лютого, у сесійній залі Вінницької обласної Ради відбулася інформаційна зустріч «Можливості розвитку територіальних громад» за участі голів, їхніх заступників, старост та профільних фахівців 16-ти громад, що увійшли до складу Вінницького району: Вінницької, Вороновицької, Гніванської, Іллінецької, Липовецької, Якушинецької, Немирівської, Погребищенської, Стрижавської, Лука-Мелешківської, Сутисківської, Тиврівської, Турбівської, Агрономічної, Оратівської, Літинської. Про це повідомляє пресслужба Вінницької облради.

Під час заходу представникам громад розповіли про умови та новації конкурсу обласної ради “Комфортні громади” та можливості залучення коштів дорожнього фонду на ремонт та реконструкцію комунальних доріг. Також Вячеслав Соколовий нагадав присутнім, що часу на розробку проєктів та необхідної документації залишилось не багато. Вже 15 березня – дедлайн подання заявок на співфінансування ремонту доріг, а 26 березня – завершується прийом проєктів-учасників конкурсу «Комфортні громади».

(без назви)

Окремо Вячеслав Соколовий повідомив, що довкола цих двох інструментів розвитку активізувались шахраї. За його інформацією, кільком громадам надходили пропозиції щодо «забезпечення перемоги» у конкурсі проєктів та «гарантій участі» у програмі співфінансування ремонту доріг. Голова облради закликав представників громад бути пильними й жорстко реагувати на будь-які спекуляції.

Довкола цих питань відбуваються незрозумілі процеси, які, я переконаний, не вами придумані. Можливо, хтось мав таку дискусію, до когось такі звернення ще, можливо, надходитимуть. До керівників громад приїжджають люди й кажуть, що з обласною Радою та адміністрацією «все погоджено». Мовляв, ви нам даєте проєктно-технічну документацію, а ми «забезпечимо» успішний розгляд цих матеріалів за умови, що ми будемо працювати потім безпосередньо на цих об’єктах. Женіть їх в шию! Нас цікавить ефективне використання кожної гривні! Ви будете організаторами торгів і ви маєте контролювати усі процеси реалізації проєктів, – підкреслив Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня