, 1 Грудня
booked.net
5 Березня, 2021, 11:46

Відкласти у бік політичні амбіції і об’єднатися навколо здоров’я людей – Гройсман звернувся до політиків

Відкласти у бік політичні чвари і амбіції та об’єднатися навколо здоров’я людей – таке звернення до українських політиків зробив прем’єр-міністр України і лідер партії «Українська Стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман в ефірі каналу «Україна 24». Він також закликав українців не відмовлятися від вакцинації і сказав, що готовий публічно сам зробити щеплення.

– Однозначно, що некомпетентність уряду призвела до провалу в організації боротьбі з ковідом. Але я не хочу зараз говорити про Уряд, я хочу говорити про українців. Люди важко сьогодні хворіють, помирають, лікарні в регіонах переповнені – і це теж правда. Тому я хочу звернутися до усіх українців. Так, є багато скептизму, хтось хоче вакцинуватися, хтось – не хоче. Але я хочу вас попросити: будь ласка, не відмовляйтеся від вакцинації. Я готовий разом з вами зробити ту вакцину, яка є в Україні. І я готовий це зробити в прямому ефірі, готовий це зробити разом з вами. Це перше, що ми маємо з вами зробити. Влада нам тут не допоможе. Тільки ми з вами, – сказав Володимир Гройсман.

Він також звернувся до українських політиків і закликав не спекулювати на здоров’ї людей. Гройсман наголосив, що політики мають дати людям приклад і об’єднатися навколо існуючої проблеми.

– Якщо українські політики не зможуть об’єднатися навколо здоров’я людей, тоді в мене питання: а навколо чого вони взагалі готові об’єднуватися? – запитав Володимир Гройсман.

Раніше політик оприлюднив звернення про вакцинацію на своїй сторінці у соцмережі.

Останні новини

Новини

30 Листопада
29 Листопада