, 26 Вересня
booked.net
20 Січня, 2021, 12:12

Відкупитися від ДТП: у Козятинському районі чоловік пропонував слідчому 30 тисяч гривень

У Козятині поліція затримала місцевого жителя, який за уникнення кримінальної відповідальності та закриття провадження за вчинену дорожньо-транспортну пригоду намагався дати неправомірну вигоду слідчому в розмірі 30 000 гривень. Про пропозицію йому хабара слідчий повідомив керівництво ГУНП та Вінницьке управління Департаменту внутрішньої безпеки. 

У результаті проведених оперативних та слідчих заходів  спробу передачі частини коштів у розмірі 7 тисячі гривень 41-річним правопорушником  задокументували поліцейські слідчого підрозділу поліції та працівники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Відкупитися від ДТП: у Козятинському районі чоловік пропонував слідчому 30 тисяч гривень

20 січня чоловіка затримано в процесуальному порядку. Тепер правопорушнику доведеться нести кримінальну відповідальність і за вчинену автопригоду, і за надання неправомірної вигоди службовій особі.  Відповідно до ч. 3 ст. 369 КК України  (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) прокуратурою розпочато кримінальне провадження, яке розслідується слідчим підрозділом поліції. За таке правопорушення чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня