, 19 Січня
booked.net
6 Серпня, 2020, 16:48

Відомий підприємець високо оцінив програму “Вінничани важливі”

Відомий вінницький підприємець Григорій Дерун, директор ювелірної компанії “Діадема” високо оцінив антикризову програму “Вінничани важливі”, ініційовану вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. Про проблеми бізнесу під час карантину і про допомогу міської влади підприємцям Григорій Дерун говорив у програмі “Час змін” радіо “Місто над Бугом”.

“Приємно, що у Вінниці була ініційована програма “Вінничани важливі”, яка допомагає багатьом підприємцям, – сказав Григорій Дерун. – Це була ініціатива вінницького міського голови Сергія Анатолійовича Моргунова. Не можна сказати, що вже допомогли, адже допомагають і зараз. До кінця року підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і сплачують єдиний податок, мають можливість отримати  антикризові пільги. Дехто з підприємців може отримати пільги у сплаті кредиту. Хтось цією можливістю скористався, хтось – ні, але така програма діє. Підприємці, які працюють на першій і другій групі, отримали можливість нульової сплати податку в місцевий бюджет за квітень і травень. Це було дуже важливо. За рахунок цієї допомоги можна “протягнути” до того часу, коли економіка почне відновлюватися і з’являться можливості розвитку. А сьогодні майже всі працюють на збереження”.

Нагадаємо, що програму “Вінничани важливі” ініціював вінницький міський голова Сергій Моргунов. Програма спрямована на підтримку громадян, які найбільше відчули на сабі наслідки пандемії коронавірусу, і для підготовки до можливої нової хвилі епідемії. Зокрема для підтримки громади передбачено звільнення від сплати таких податків та зборів:
єдиного податку для підприємців І і ІІ групи протягом квітня-травня;
податку за землю та податку на нежитлову нерухомість за березень;
за користування нерухомим комунальним майном протягом квітня-травня;
за договорами про встановлення земельного сервітуту за березень-квітень.
Вінницьким підприємцям за кожне новостворене робоче місце покриють витрати на сплату ЄСВ – близько 1000 гривень на місяць, це діятиме з квітня і до кінця року.
Для учасників муніципальної програми кредитування відсоток компенсації за залученими кредитами збільшується до 50%. Цей механізм також буде працювати до кінця року.

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня