, 5 Грудня
booked.net
28 Жовтня, 2021, 14:04

Відсьогодні тролейбус 12А курсуватиме до Писарівки й Щіток

У Вінниці продовжили тролейбусний маршрут 12-А «Немирівське шосе – Гніванське шосе» до Щіток і Писарівки. На маршрут поставили тролейбус VinLine з автономним ходом, що виготовили у вересні цього року.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Для того, аби вінничани могли добиратися у село Щітки та Писарівку тролейбусний маршрут продовжили на понад 3 кілометри в один бік. Продовження маршруту стало можливим завдяки використанню автономного ходу тролейбусів.

Директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко зазначив, що загальна протяжність тролейбусного маршруту 12-А тепер становить 18 кілометрів. З них 11 кілометрів тролейбус буде працювати на електричній тязі, решту шляху долатиме, використовуючи автономний хід. Електричний заряд батарей відновлюватиметься вже за 3-4 зупинки використання електричної тяги.

На новій ділянці тролейбусного маршруту облаштували тролейбусні зупинки, а на території приєднаних населених пунктів встановили світлофори.

«Ще є над чим працювати. І дороги треба зробити і внутрішні перевезення забезпечити між Писарівкою і Щітками», – зауважив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня