, 3 Жовтня
booked.net
30 Липня, 2021, 14:14

Відтепер благодійні внески у лікарнях Вінниччини сплачуватимуть лише через термінали

Керівники комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області мають організувати отримання благодійних внесків і пожертв за надання платних послуг у закладах виключно через електронні термінали безготівкової сплати коштів. За це депутати обласної Ради проголосували 30 липня на сесії.

Доповнення до проєкту рішення, підтриманого на сесії, ініціював заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів, представник “Української Стратегії Гройсмана” Ярослав Хребтій. Таке рішення дозволить контролювати прозорість використання коштів закладами охорони здоров’я, що особливо важливо в час реформування медичної галузі.

Ярослав Хребтій зазначив, що якраз впровадження платних медичних послуг є додатковим фінансовим ресурсом для закладів охорони здоров’я, аби вони на ринку медичних  послуг могли працювати на належному рівні.

– У зв’язку з тим, що це вимагає отримання коштів від пацієнтів і ми не завжди можемо контролювати прозорість використання, виникла ідея доповнити проєкт рішення зобов’язанням отримувати платні послуги  виключно через термінали безготівкової оплати з метою більш прозорого використання коштів і кращого залучення коштів  до закладів охорони здоров’я, розширення їх можливості й розвитку на ринку медичних послуг, – пояснив Ярослав Хребтій.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня