, 5 Червня
booked.net

Військова частина з Вінниччини отримала автівку від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Днями голова обласної Ради Вячеслав Соколовий з депутатом обласної Ради Ігорем Хмілем передали автомобіль та багатофункціональний зарядний пристрій для потреб однієї з військових частин Вінниччини. Це чергова допомога військовим від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

– Гуманітарний штаб постійно працює з усіма військовими підрозділами, які базуються на Вінниччині. Зараз передаємо автомобіль, який слугуватиме нашим бійцям на лінії зіткнення. Авто приїхало з Німеччини – дякую Максиміліану та Альоні Гудер за допомогу. Це подружжя стало надійним партнером нашого Гуманітарного штабу. Ми отримували від них різну допомогу, в тому числі пічки-буржуйки, продукти харчування тощо.

Крім автомобіля, військовим передали зарядний пристрій на 1500 Вт. Депутат обласної Ради Ігор Хміль наголошує, що зв’язок – одна з першочергових потреб військових.

– На «нулі» не завжди є можливість підключити електрику. А це – заряд рацій, старлінків. Словом – зв’язок, – каже Ігор Хміль.

Голова обласної Ради поспілкувався з керівництвом частини та з військовослужбовцями про потреби бригади. Інформацію передадуть Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу для виконання замовлення.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня