, 21 Жовтня
booked.net
20 Травня, 2021, 12:19

“Vin Smart Eco”: у Вінниці проходить ІІ міжнародна науково-практична конференція

Друга міжнародна науково-практична конференція «Vin Smart Eco» проходить у Вінниці. Із вітальним словом до учасників міжнародної конференції звернувся заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк.

Він відзначив, що проведення такого заходу у Вінниці – знакове, адже в нашій області багато ініціативних і високопрофесійних фахівців у галузі формування і реалізації екологічної мережі, збалансованого природокористування, екологічної безпеки.

– Діловий обмін передовим досвідом в організації екологічної діяльності в різних країнах буде корисним і сприятиме більш успішному вирішенню екологічних проблем, які стоять нині перед суспільством, – сказав у своєму вітальному слові Ігор Івасюк. – Він сприятиме пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України, обміну ідеями і досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти і практики в контексті реалізації цілей сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку в екологічних і природоохоронних дослідженнях.

Одним із напрямів роботи конференції є:  соціально-економічні проблеми сталого розвитку, розробка і впровадження екологічних інновацій у системі сталого розвитку, регіональна екологічна політика та стратегічна екологічна політика.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Vin Smart Eco» триватиме 20-21 травня. Захід проходить в режимі онлайн.

Довідково

Метою ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Vin Smart Eco» є зустріч фахівців з питань екології, охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку, пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України, обміну ідеями і досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти і практики в контексті реалізації цілей стратегії сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних і природоохоронних дослідженнях. Для цього організатори конференції запрошують науковців, освітян, громадських діячів, фахівців-екологів державних департаментів, інспекцій, управлінь, експертів в галузі екологічної безпеки, студентів, аспірантів, бізнесменів та всіх тих, кому небайдужа доля України та захисту її середовища.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня