, 6 Грудня
booked.net

Вінничан запрошують на авторські екскурсії середмістям

У Вінниці 23-25 вересня в рамках Днів європейської спадщини провели дві нові екскурсії. Тепер же, поглянути на Вінницю по новому може кожен бажаючий у зручний час.

Вінницький обласний краєзнавчий музей розробив такі екскурсії:

  • “Вінницькі Мури: погляд крізь віки”;
  • “Фортифікаційні споруди Вінниці”.

Де замовити та скільки коштує

Замовити такі екскурсії можна за номером телефону: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00) в зручний для Вас день, з 10:00 до 14:00, крім понеділка. Група має бути від 5 до 15 осіб.

Вартість екскурсії – 100 грн.

“Вінницькі Мури: погляд крізь віки”

Ви зможете прогулятися вулицями історичного осередку Вінниці, почути захопливі розповіді гіда про історію становлення оселі католицьких орденів, дізнаєтесь, які установи діяли на території комплексу, зрозумієте неперервність освітніх традицій в Мурах, а візуалізувати події допоможуть цікаві світлини. Найбільш допитливі зможуть “втамувати свою спрагу”, зазирнувши у таємничі музейні підземелля! Гідеса – Катерина Сичова.

Вінничан запрошують на захопливі екскурсії історичним минулим міста

“Фортифікаційні споруди Вінниці”

Ви дізнаєтесь, які функції виконували Мури, довідаєтесь про оборонні можливості Вінниці як міста, зрозумієте, з якими історичними персоналіями пов’язані давні споруди та отримаєте відповіді на чимало запитань (скажімо, де був Вознесенський монастир, перший Вінницький замок). Окрім того, ви матимете унікальну можливість оглянути знахідки, які виявила у 2021 р. на Замковій горі Археологічна експедиція Вінницького обласного краєзнавчого музею. Гід – Євгенн Тичук.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня