, 10 Червня
booked.net

Вінничан запрошують на тренінг «Як молоді вистояти в потоці шкідливої інформації»

Як безпечно споживати інформацію, навчитися розпізнавати брехню та уникати інформаційних впливів та маніпуляцій? Про все це розкажуть на тренінгу «Як молоді вистояти в потоці шкідливої інформації». Захід організовує комунальне підприємство «Інститут розвитку міст» у рамках програми Ради Європи «Забезпечення впровадження реформ у сфері протидії дискримінації в Україні».
«Під час тренінгу молоді розкажуть про важливість інформаційної грамотності, як орієнтуватися в інформаційному світі, чим шкідливі фейки та як розпізнавати неправдиву інформацію. Усе це у форматі обговорень, інтерактивних вправ та дискусій», – розповіла експертка з міжнародної комунікації та супроводу проєктів Інституту розвитку міст Юлія Кашпрук.

Відбудеться тренінг у суботу 3 червня, з 10:00 до 15:00. Кількість місць обмежена, тому організатори просять заповнити форму до 1 червня. Про місце проведення повідомлять обраним учасникам та учасницям. Реєстрація на тренінг тут: https://forms.gle/6vYUk3ZdTbZDk2ey6.

Очікують учасників та учасниць віком до 35 років. Їх також забезпечать харчуванням та необхідними роздатковими матеріалами.

Проводитиме захід тренерка з інфомедійної грамотності ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» Оксана Бондар.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня