, 29 Вересня
booked.net

Вінничанка організувала студію, де неповнолітні дівчата працювали “веб-моделями” в Інтернеті

Аби приховати вік “працівниць”, зловмисниця виготовляла імітацію паспорта громадянина України, в якому змінювала рік народження особи.

Як ідеться на сайті Нацполіції Вінницької області, вінничанка майже рік займалась вербуванням неповнолітніх дівчаток. Жінка через соцмережі та мобільні додатки шукала дівчат та пропонувала їм роботу в офісі з перекладу текстів, операторами кол-центру та інші.

При особистій зустрічі вона доводила до їх відома вже інші принципи роботи, а саме спілкування в Інтернеті із застосуванням веб-камер з клієнтами з України та іноземних держав.

Аби успішно зареєструвати неповнолітніх дівчат на певних вебсайтах, зловмисниця виготовляла імітацію паспорта громадянина України, в якому змінювала рік народження особи.

“В подальшому «моделі» у орендованому підозрюваною офісі використовуючи ноутбуки, обладнані веб-камерами, авторизовувалися на сайтах і в режимі он-лайн спілкувалися з їх користувачами, оголялися, здійснювали маніпуляції зі статевими органами. За вчинення вказаних дій на відповідні акаунти неповнолітніх дівчат нараховувались грошові кошти, доступ до яких мала лише зловмисниця”, – кажуть у поліції.

Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські вилучили чорні записи, картки, імітовані під паспорт громадян України зі зміненими даними, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші речові докази.

Вінничанці загрожує до 10 років ув’язнення.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня