28 Вересня, 2022, 16:11
Вінничанка під час паркування легковика збила пішохода – його шпиталізували

У Вінниці сталася дорожньо-транспортна пригода за участі пішохода. Водійка Audi збила чоловіка, коли намагалася запаркувати авто.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
Інцидент стався близько 16:20 на вулиці Келецькій. 34-річна вінничанка під час паркування транспортного засобу допустила наїзд на чоловіка, який стояв попереду автомобіля.
У результаті автопригоди 47-річний потерпілий, мешканець Іллінців, з тілесними ушкодженнями госпіталізований до місцевої лікарні. Кермувальниця освідувана, вона твереза.
Слідством розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.








