, 8 Червня
booked.net
22 Лютого, 2021, 12:01

Вінничанка пройшла відбір на осліп побореться за місце у «Голосі країни»

Вінничанка Вікторія Гнатюк пройшла відбір на осліп і продовжує участь у шоу «Голос країни».

«Дуже чуттєво та ніжно! Вітаємо Вікторію із продовженням участі у проекті в #КомандаТіни» – повідомляється на ФБ-сторінці проєкту «Голос країни».

У неділю, 21 лютого, Вікторія виконала пісню «У неба попросим». До неї повернулися тренери Тіна Кароль (це була її пісня, яку вона виконала ще у 2009 році) та Олег Виник. Вікторія обрала команду Тіни Кароль і буде далі боротися за місце в шоу «Голос країни-11».

Вікторія Гнатюк – з Вінниччини. Вона працює у Вінницькому торговельно-економічному університеті, Керівник відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів. Тож перші вітання у мережі Вікторія отримала від ректорки вишу Наталі Замкової та колег.

«Колектив та студентство Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ вітає начальника відділу виховної та культурно-мистецької роботи студентів Вікторію Гнатюк з успішним виступом у телевізійному співочому талант-шоу «Голос країни» та проходженням до команди Тіни Кароль. Вболіваємо та бажаємо Вікторії Володимирівні подальшого успіху! Ми віримо в її перемогу та бажаємо реалізуватися на найвищому рівні!!!»

Сама Вікторія подякувала усім за підтримку:

«Я щиро дякую усім за підтримку, теплі слова…. Не встигаю ставити лайки і відписувати, бо так багато написано мені .. Я не можу передати вам своїх емоцій усіх, але то дуже феєрично круто, піднесено, незвично…. Я Щаслива…. Це мить нереальної насолоди…. Я буду співати для Вас!!!»

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня