, 9 Грудня
booked.net
23 Березня, 2021, 14:29

Вінничанка створила вишиту картину за мотивами китайського роману

Жителька села Дружелюбівка, що на Калинівщині, Валентина Городюк створила гігантську вишивку за мотивами китайського роману. 

Вишивка називається “Дванадцять красунь”, розмір вишитого полотна 260х70 см. На полотні – 400 тисяч хрестиків, робота тривала 300 “вишивальних” днів. Схема картини створена за мотивами класичного китайського роману “Сон у червоному теремі”.

“Я коли побачила цю картину, одразу ж захотіла її вишити. Це найскладніша робота, яку я досі виконувала. Я почала вишивати картину 10 листопада 2019 року, а закінчила — в лютому 2021-го”, – розповідає майстриня.

У неділю й релігійні свята жінка не вишиває. У теплу пору року на вишивання теж має небагато часу, адже живе в селі, і господарство вимагає чимало уваги і часу.

“Перш ніж почати вишивати, попросила сина, щоб він змайстрував мені спеціальний станок для вишивання. День пішов на розрахунки, а потім вже взялася за роботу. Картина складається із сотні кольорів, лише на нитки витратила більше трьох тисяч гривень. Вишити цю картину для мене було, як для спортсмена здобути медаль на олімпійських іграх”, – додає вишивальниця.

Валентина Городюк не просто вишивали красиву картину, а й слухала аудіоверсію роману – щоб збагатити знання і “зануритися” у відповідну атмосферу.

“Я можу вишити будь що. Але вишивка, за яку я беруся, має мені подобатися, чимось зацікавити. І мені вже не цікаво братися за просту роботу. Щоразу хочеться щось цікавіше, складніше. Людина не має зупинятися на одному рівні, а постійно розвиватися, рухатися вперед”, – каже майстриня, яка має чималий досвід у рукоділлі.

Останні новини

Новини

8 Грудня