, 27 Червня
booked.net

Вінничани боргують за опалення та гарячу воду 190 мільйонів гривень

Наразі вінничани не сплатили “Вінницяміськтеплоенерго” за його послуги 190 млн грн. Цей борг накопичувався не один місяць і навіть не рік, кажуть на підприємстві. Зокрема, лише за минулий опалювальний сезон населення заборгувало 40 млн грн.

Абоненти КП “Вінницяміськтеплоенерго” не сплатили за спожиті послуги 190 мільйонів гривень. Як відзначають на підприємстві, цей борг накопичувався не один місяць і навіть не рік.

За даними Вінницької міської ради, лише за минулий опалювальний сезон населення заборгувало 40 млн грн.

Такий низький рівень проплат негативно позначається на діяльності теплопостачальників. Адже комунальні платежі – це головні обігові кошти, за які “Вінницяміськтеплоенерго” виконує необхідні ремонтні та профілактичні роботи в котельнях та на мережах.

“Ще одна не менш важлива стаття витрат – оплата використаних ресурсів: газу, води, електроенергії. І тут треба враховувати, що ціна на природнє паливо з наступного місяця зросте більш ніж утричі. Поки ці витрати повністю лягають на плечі нашого підприємства, однак навряд чи за існування такої заборгованості населення ми зможемо з ним упоратися. А це негативно вплине на підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років, через що взимку можуть почастішати пориви на мережах, і, як наслідок, – ми будемо змушені частіше призупиняти подачу тепла і гарячої води на період ремонту”, – каже Сергій Корчака, заступник генерального директора “Вінницяміськтеплоенерго” з економічних питань.

Він наголошує, щоб цього уникнути вінничанам вкрай необхідно своєчасно сплачувати суми, нараховані у платіжках.

“Ми розуміємо, що часи важкі, але такими вони є й для теплокомуненерго. Тож, ми безмежно вдячні всім, хто розраховується за спожиті послуги. Це дає нам можливість здійснювати, заплановані заходи з підготовки до наступного опалювального сезону. Відтак, вкотре закликаємо вінничан не накопичувати борги та за можливості своєчасно оплачувати платіжки. Тим самим ви допоможете зміцнити тил нашої громади”, – каже Сергій Корчака.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня