, 30 Травня
booked.net
26 Березня, 2021, 12:21

Вінничани й надалі отримуватимуть муніципальні антикризові доплати

У 2020-му році, майже від початку епідемії COVID-19, у Вінниці почала діяти Програма антикризової підтримки громади «Вінничани важливі», яку було прийнято з метою пом’якшення наслідків пандемії для громади. Вона реалізується у трьох сферах: економіка, соціальний захист та охорона здоров’я. В лютому Вінницька міська рада затвердила звіт по виконанню цієї програми за підсумками 2020 року та схвалила заходи програми на цей рік. А сьогодні, 26 березня, депутати підтримали рішення про продовження муніципальних виплат вінничанам на ІІ квартал цього року.

«Ми виділяємо 5,7 млн грн на підтримку тих людей, які отримують пенсію або державну виплату менше 2000 гривень. Таких людей у нашій територіальній громаді 10 тисяч», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Мешканці Вінницької міської територіальної громади, які мають право на муніципальну доплату в рамках Програми антикризової підтримки громади, отримують грошові виплати з літа 2020 року. З початку цього року їх почали виплачувати й мешканцям новоприєднаних територій 3-х старостинських округів.

«Працівники департаменту соціальної політики продовжують працювати над виконанням антикризової програми. За березень 2021 року нараховано та виплачено муніципальну доплату 10 001 жителю Вінницької міської територіальної громади на суму майже 3 млн грн», – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Для довідки:

Муніципальні виплати у Вінницькій міській територіальній громаді призначають непрацюючим пенсіонерам, розмір пенсійних виплат яких не перевищує 2000 грн; непрацюючим особам, які отримують державну соціальну допомогу, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; непрацюючим особам з інвалідністю з дитинства, які є одержувачами державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства в розмірі, що не перевищує 2000 грн; особам, що здійснюють догляд за тяжкохворою дитиною, які є одержувачами допомоги відповідно до розділу V-Б Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та особам, які отримують допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років підгрупи «А» відповідно до чинного законодавства.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня