, 11 Серпня
booked.net

Вінничани незабаром зможуть придбати марку, присвячену “Мрії”

Нову марку «Українська Мрія» із бестселерної серії марок присвяченій війні з росією запустила в тираж Укрпошта. Разом з маркою випустять і іншу філателістичну продукцію: конверт, листівку тощо. Спецпогашення марки відбудеться в Києві і Гостомелі.

Анонсував вихід марки очільник Укрпошти Ігор Смілянський.

«УКРАЇНСЬКА МРІЯ» можна знищити літак, але Мрію — ніколи!
В лютому орки забрали Ан-225 «Мрія», найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія – це значно більше, ніж літак. Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України – в спорті, науці та техніці. 
Знаю також, що Ви трохи скучили за нашими новими марками та хочете їх отримати швидше, тому з 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок, щоб кожен з вас, заглядаючи у свій філателістичний альбом, пишався тим, що він чи вона — частина сміливого та вільного народу».

Ескіз нової марки належить одинадцятирічній Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, вона — призер Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у спокійному 2021 році. Це Україна очима дитини — квітуча, мрійлива й недосяжна.

Важливі деталі:

• Тираж — 3 млн, придбати можна у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. Деталі, у понеділок. 
• 1 клієнт — не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.
• 28 червня — Погашення штемпелями “Перший день” в Києві та Гостомелі.
• Спецпогашення «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» — у всіх філіях Укрпошти.
• Тематичний мерч: Обов’язково:)

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня