8 Березня, 2022, 18:36
Вінничани отримали субсидії та пільги за лютий у повному обсязі

Мешканці Вінницької громади отримали кошти на оплату житлово-комунальних послуг по житлових субсидіях та пільгах за лютий 2022 року у повному обсязі. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.
Кошти перераховано в банківські установи на особові рахунки отримувачів. Крім того, в повному обсязі за березень 2022 року зараховані кошти на особові рахунки в банківських установах вінничанам, що отримують адресну державну допомогу. Перераховані кошти і на відділення Укрпошти, а людям їх почнуть видавати 9 березня.








