, 11 Серпня
booked.net

Вінничани передали на передову позашляховик

Позашляховик КIA Sportage передали волонтери Міжрегіонального координаційного  гуманітарного штабу одному з підрозділів, який зараз знаходиться на Донеччині.

Автомобіль придбали за  кошти благодійників та донати вінничан. Після техогляду машину пофарбували під камуфляж та відправили “на службу”.

“До захисників автівка поїхала не порожньою – завантажили продукти та засоби гігієни. Це також і передачі з італійського містечка Сондріо, збір яких організувала волонтерка родом з України Сільвія Пашанюк”. – говорить співзасновник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, голова Вінницької громади Сергій Моргунов.

У Гумштабі дякують кожному та кожній, хто долучився до доброї справи. 

“Наша безмежна вдячність всім, хто допоміг придбати необхідний військовим позашляховик! Особлива подяка волонтерам фонду Вінницької громади “Подільська громада”, які залучили допомогу від партнерів та небайдужих українців в усьому світі!”, – йдеться у дописі на сторінці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Вінницькі волонтери передали на фронт позашляховик КIA Вінницькі волонтери передали на фронт позашляховик КIA Вінницькі волонтери передали на фронт позашляховик КIA

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня