, 25 Червня
booked.net

Вінничани “підписуються” за перейменування вулиці Тімірязєва на вулицю Бориса Джонсона

Вулицю Тімірязєва у Вінниці пропонують перейменувати на честь прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Електронну петицію із відповідною пропозицією створив вінничанин Микита Кучер.

Автор петиції стверджує: російській біолог Тімірязєв жодним чином не пов’язаний з Вінницею, подільською землею та Україною, до того ж – він підтримав жовтневий переворот 1917 року. Відтак, впевнений Микита Кучер – прізвищу вченого немає місця серед топонімів Вінниці. 

Натомість Борис Джонсон, стверджує автор петиції, гідний того, аби українці із вдячністю ставились до нього сьогодні та пам’ятали його ім’я в майбутньому. 

“Перейменувати вулицю на честь Бориса Джонсона доцільне і обґрунтуване рішення з причин того, наскільки велику підтримку надав нашій країні Александр Борис де Пфеффель-Джонсон — британський політик та колишній журналіст, і Британія, як країна, в цілому. Доцільність перейменування саме на честь цієї людини, окрім бажання громади, можна довести позицією заслуженого журналіста України, та письменника Олександра Олександровича Горобця та інших відомих людей, які виступали з аналогічними пропозиціями щодо перейменування проспекта в Києві на честь вищезгаданої людини. Оскільки жителі громади мають бажання жити не на вулиці “Тімірязєва”, а на вулиці “Бориса Джонсона”, просимо задовільнити це бажання, враховуючи його доцільність, викладену вище”, – йдеться у петиції

Зазначимо, що підтримати петицію можна за посиланням. Якщо вона отримає від 350 підписів громадян, міська рада візьме її до розгляду.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня