, 2 Жовтня
booked.net

Вінничани подають заявки на участь у програмі “Укриття для життя”

Станом на 4 серпня мешканці Вінницької громади подали 19 заявок на участь у програмі “Укриття для життя”. Про хід реалізації програми розповіли голова правління Фонд громади “Подільська громада”  Олена Данілова та координаторка проєкту “Укриття для життя” Наталя Штогрин.

“До мене та до ко Наталі постійно надходять дзвінки” – зазначила пані Олена в інтерв’ю для радіостанції “Місто над Бугом”.

Олена та Наталя кажуть: особливих вимог до укриттів, які можуть взяти участь у проєкті, немає. Це може бути і підвал багатоповерхівки, головне – щоб він був безпечним для перебування людей. Обсяг робіт, який необхідно виконати для благоустрою укриття, заявники визначають самі: хтось просить лавочки, хтось щебінь, хтось лінолеум, хтось – настільні ігри.

“Ми не обмежуємо людей у тому, що вони хочуть зробити у своєму укритті. Дуже приємно, що люди не обмежуються принципом “моя хата з краю, я відповаідаю лише за свою квартиру”. У деяких будинках, мешканці яких подали заявки на участь у проєкті, настільки приємні укриття, що там жити можна: є килими, столи, настільний теніс. Туди приємно спускатись”, – каже Наталя Штогрин. 

Нагадаємо, фонд Вінницької громади “Подільська громада” започаткував проєкт “Укриття для життя”. Ця ініціатива дозволить обладнати 20 укриттів Вінниці для комфортного перебування мешканців/ок, а також укомплектувати для них “Пакунки безпеки” з речами першої необхідності.

Фінансування запиту на втілення одного проєкту складає 10 тисяч гривень за умови співфінансування – не менше 2 тисяч грн. У проєкті можуть взяти участь команди ОСББ, ОСН та ГО (юридична особа), які мають бажання облаштувати укриття у своїх будівлях і мешкають на території Вінницької громади. Обсяг робіт (освітлення, зв’язок, покриття підлоги, місця для сидіння тощо) визначають самі учасники.

Кінцевий термін подачі анкет – 16 серпня поточного року. Подати заявку на участь у проєкті можна тут: https://forms.gle/VzThFi9mN1ADFXY89.

Для довідок: https://www.facebook.com/podilska.hromada (приват), Ел. адреса: podolfond@ukr.net, тел.: 097 61 311 51, 097 008 22 60

Проєкт “Укриття для життя” реалізується в межах проєкту “Екстрена підтримка фондів громад” в рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня