1 Вересня, 2025, 10:36
Вінничани представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з флаг-футболу

Юні вінницькі спортсмени представлятимуть Україну в Австрію на чемпіонаті Європи з флаг-футболу.
Про це 30 серпня інформує спортклуб “Вінницькі Вовки”.
З гордістю презентуємо наших гравців, які у складі національних збірних U15 та U17 представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з флаг-футболу, – йдеться у повідомленні.
Змагання відбудуться 3-6 вересня у місті Інсбрук.

Цього року 11 юних вихованців та тренер вінницького клубу опинились у складі збірних:
ЗБІРНА U15
- Андрущак Владислав
- Безкоровайна Поліна
- Бортнюк Микола
- Дергун Ніна
- Смольянінова Єва
- Юдін Артем
ЗБІРНА U17
- Гоменюк Максим
- Кавунець Ілля
- Лихач Дмитро
- Шкляренко Богдан
- Шоріков Матвій
Хомин Євген — тренер збірної U17








